Boikots?

Kas tad nu, boikotēsim piena produktus? Šāda ķēdes vēstule atnāca atkal draugos, bet ja godīgi, ideja nav slikta :)

Noteikti esat pamanījuši cenu kāpumu pārtikas produktiem un citām precēm, kur augtāko rangu ieņem piena produkti. Ir paredzams,ka cenas kāps vēl,ekonomisti prognozē,ka kulminācijas brīdis būs vasarā. Lai gan neesmu nekāda poitikas un ekonomikas pētniece un piena produktus pārtikā lietoju gaužam maz, bet uzzinot par portālos delfi un tvnet izsludināto boikotu, nolēmu piedalīties un man nav ar žēl un grūti. Tam dēļ aicinu ar jūs,jūsu radus un draugus pievienoties…..
no 11.februāra 10dienas nepirkt piena produktus(piens,siers,krējums utml) LIELVEIKALOS!!! Jo tieši lielveikali ir tie kas tik ārprātīgi sadārdzina šo preču cenas(uzcenojums līdz 70%), ir pielaujams iegādāties šis preces tirgū vai pie zinamiem zemniekiem.
Pamatdoma-10dienu laikā šiem produktiem zūd derīguma termiņš(lai sedz paši zaudējumus), lieki piebilst ka pēc delfu un tvnet lasitaju datiem esam jau tūkstoši, kas piekrīt sai afēriņai un piedalas.
Tātad, ja tev nav tā ka piens ir dzīvei nepieciešams un nav žēl un grūti, bet vislabāk,ja nevēlies par pienu maksāt 1.60ls kas ir plānojamā vidējā cena, nerunajot par sieru, pievienojies ar tu un izturi šis 10dienas
neesmu ne boikota iniciatore,ne kaisliga sekotaja, bet man nav ar vienalga
izdari ar savu izveli tu un pajauta citiem.
jauku dienu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.