LaRocca pārņem Nautilus, Nautilus R.I.P

DJ Partypapa jeb īstajā vārdā Peter ir viens no La Rocca izklaides industrijas virzītājspēkiem, un viņš, nenoliedzami, ir ļoti labs un ar uzņēmēja talantu apveltīts menedžeris. Klubs La Rocca un tam pieguļošais izklaides komplekss zēla un plauka, un to nedēļas nogalēs apmeklēja vairāki tūkstoši izklaidēties griboši jaunieši. Tomēr, kā jau informējām, pērnā gada nogalē klubs La Rocca nodega, un pašlaik notiek aktīvs darbs pie tā atjaunošanas.

Kā rakstīja Rainis – „zārks jau nevar palikt tukšā”. La Roccas publikai tika sarīkoti daži pasākumi mājīgajās Sapņu Fabrikas telpās, un kādu laiku no La Roccas puses bija klusums…. Un tikai šī gada maija sākumā tika paziņots, ka kluba La Rocca „management” un DJi pārņem savā pārziņā pēdējā laikā ar mainīgām sekmēm strādājošo klubu Nautilus. Arī Nightlife.lv bija diskusijas, ka Nautilusam IR nepieciešamas pārmaiņas, bet vai šādas….

Kā informēja zinoši avoti, Partypapa Productions varētu rīkot savas ballītes kluba Nautilus telpās līdz kluba La Rocca atklāšanai pēc rekonstrukcijas, kas tiek plānota šī gada rudenī. Kā liecina Lursoft dati, izmaiņas kluba pārvaldības kompānijā – SIA „Loristars” – nav notikušas, un tās valdes locekļi un dalībnieki joprojām ir saglabājušies tie paši. To gan nevar teikt par kluba DJiem – kā mūs informēja, no kluba atvadījās tā ilggadējie rezidenti Norsky un Crash, dodot vietu kluba La Rocca DJiem.

Ja skatās no biznesa viedokļa īstermiņā – Nautilus nodošana La Rocca rokās ir prātīgs gājiens, jo: 1) vasara ir „tukšā” sezona klubiem, 2) La Rocca joprojām nedarbojas, un 2) ir aizvēries arī klubs „First” Andrejsalā. Līdz ar to ar koncepta maiņu var piesaistīt šo klubu pastāvīgos apmeklētājus, kuri ir izslāpuši pēc „didžej – zažigaaaaaj” tusiņiem un radio/tv atskaņotajām „dziesmām ar vārdiem”.

Savukārt ja skatās nedaudz tālākā perspektīvā – pastāv iespēja, ka klubam pēc „Partypapa ruļit Rigoj” pasākumiem nebūtu viegli atkal iekarot savu vietu „zem saules”. Protams, ja šāds mērķis vispār būs.
Jau ilgāku laiku klubu aprindās tiek pārrunāts jautājums, cik tad vēl ilgi darbosies Nautis. Ja šī ir pēdējā clubbing sezona klubam Kungu ielā 8 – šķiet loģiska “fiška” spiest no tā maksimālu peļņu, „i za nami hotj potop”.

Resurs no www.nightlife.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.