Hokejs 2009, prognoze: Latvija – ASV ?

iihf_2009Kāds prognozes par pirmo Latvijas izlases spēli pret ASV?
Ne jau pirmo reizi mums nākas spēlēt pret ASV un ne jau pirmo reizi šī spēle būs kā valstsvienības pirmā spēle čempionātā. Pagājušo gad Kanādā bija tieši tāda pati situācija – pirmā spēle ar ASV, tikai šoreiz mēs būsim mainītās lomās, jo ASV izlasei šoreiz nāksies veikt lielāku pārlidojumu nekā, kā tas notika iepriekš. 2008 gadā mēs zaudējām ASV ar 4:0. 2006 gadā Rīgā mūsējie atkal kapitulēja ar 4:2, 2005 gadā arī zaudējām ar 3:1, tā kā mēs varam cerēt tikai uz to, lai ASV komandai šī pārklimatizēšanās būtu nedaudz ilgāka nekā mūsējiem.

Manuprāt vēl viens no mūsu komandas veiksmes faktoriem ir tas, ka lielākā daļa no mūsu valstsvienības spēlētājiem ir spēlējuši Rīgas Dinamo, kur praktizēja tiešām komandas spēli. Līdz ar to, komanda ir vairāk saspēlējusies jau iepriekš un viens no jājamzirdziņiem būtu tieši izspēlētas kombinācijas, kuras būtu grūti panākt ar salasītiem spēlētājiem no pasaules malām.

Tā kā ar nepacietību gaidam pirmo spēli, domāju vairums piekritīs, ka šogad mēs esam diezgan spēcīgā grupā un kā pirmā spēle pret ASV ir tikai labs sākums čempionātam. Pirmajā spēlē arī stiprās komandas var izrādīties labs kumos mums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.