“HGK Speed Drift” 333

13. jūnijā sporta kompleksā 333, Ropažu novadā, Latvijas drifta čempionāta otrais posms „HGK Speed Drift”. Kurš būs visprecīzākais un ātrākais? Kam izdosies iekarot tiesnešu un, galvenais skatītāju simpātijas? Tas viss noskaidrosies tieši šajā posmā , kurš priecēs skatītājus tieši ar ātro driftu, augstas klases sacensībām, riepu kūpināšanu un dažnedažādām izklaides iespējām un pārsteigumiem.

Azarta pilnā 2008. gada sezona tikai pierādīja to, ka drifts ir viens no skatāmākajiem auto šosejas veidiem Latvijā un spēj aizraut kā mazus tā lielus līdzjutējus. Šogad, iegūstot čempionāta statusu, drifts kļuvis vēl populārāks un izaicina arvien jaunus dalībniekus censties pārspēt jau rūdītos sportistus.

Pirmais posms pulcēja 43 dalībniekus un par pirmā posmu uzvarētāju ļoti sīvā konkurencē kļuva Gvido Elksnis no HGK motorsport komandas. Izvērtējot pirmo posmu nav šaubu, ka „HGK Speed Drift” sniegs jaunus un vēl negaidītus pārsteigumus un pulcēs ārvalstu labākos braucējus un drifta entuziastus, lai sīvā konkurencē un azartiskā gaisotnē pierādītu savu braukt prasmi un spējas.

HGK komanda ir parūpējusies par izklaides iespējām katram no Jums. Aizraujošas sacensības- drifts, skaistas mašīnas, labi braucēji, spriedzes pilnas sacensības, pārsteigumi starplaikos, grupu „Dzelzs Vilks” un „Sekkta” uzstāšanās, Annels atrakcijas bērniem, bārmeņu šovs un Open Air Disco afterparty tur pat 333 sporta kompleksā ar interesantiem pārsteigumiem visa vakara gaitā. Un tas vēl nav viss, tieši Jums tiks dota vienreizēja iespēja vērot Radio vadāmo Drifta automobiļu sacensības, kuras arī spēj rādīt labu driftu .Šo sacensību sākums 15:00

Biļešu cena iepriekšpārdošanā uz HGK Speed Drift:

· 5Ls DUS Statoil un visās Biļešu servisa kasēs

· 3 Ls bērniem no 7g.v. līdz 12.g.v.

Biļešu cena pasākuma dienā:

· 6 Ls iegādājoties uz vietas ierodoties pasākumā

· 4 Ls bērniem no 7g.v. līdz 12.g.v.

· 1 Ls Automašīnas stāvvieta trases teritorijā

Ieeja pasākumā no 15:00, sacensību atklāšana 16:00. Uz tikšanos!

„HGK Speed Drift” atbalsta: Rockstar, Kumho, Motul, Viktora noslēpums, O bārs, 333 sporta komplekss, Cramo, DC, Auto Bild, FM Druka, Videomix, Baltikums apdrošināšana, Ikšķiles autostiklu centrs, Lāčplēsis, Drugiem.lv, European Hit Radio, Kurzemes radio, LNT „Auto TV”, TV5, LTV7, www.bmwpower.lv, www.iter.lv, www.balticrace.lv.
Sīkākā informācija www.hgksport.com un www.latviandrift.lv

Vairāk informācijas: http://www.hgksport.com
Biļes: bilesuserviss.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.