Kādam nevajag degvielu?

oil-trasportTeikšu ka naudas izspiedējiem izdomas tiešām netrūkst. Nez kāds uzkeras uz šiem trikiem “no Jums ir nepieciešams avanss – 50 % samaksa”,  “Piesardzības nolūkos es ar Jums netikšos un nesazināšos kamēr nebūsiet mans klients un rezervējis apmaksājot konkrēto, vēlamo degvielas daudzumu” ?

Labvakar, sāksim ar to ka internets man nav visu laiku pieejams, tāpēc rakstu Jums garāk un izsmeļošāk, lai nerastos lieki, nevajadzīgi jautājumi. Piesardzības pēc sazināsimies caur epastu, jo galu galā es nevedu sienu, bet gan degvielu, tāpēc nevēlos lai notiek kas slikts ar manām kravām vai mani pašu, jo ir iespējams pārķert kravu, kā jau reiz man gadījās – paliku bez furgona un 16 t degvielas, paldies dievam pats paliku dzīvs un tas viss pateicoties reketieriem, tāpēc šādas kļūdas vairs nedrīkstu pieļaut. Man ir visas nepieciešamās pavadzīmes un dokumenti 31 000 litriem dīzeļdegvielai un 24 000 litriem benzīnam. Degviela ir ļoti labas kvalitātes – dīzeļdegviela nesatur sēru vairāk kā 0,2 % no masas un benzīns arī nav pagrīdes, bet tāds ko pārdod Lukoil benzīntankos, es degvielu iegūstu legāli, tā nav zagta, ar nodokļiem es pats tieku galā pateicoties saviem sakariem, kā arī pats pietiekoši no tā nopelnu pārdodot Jums to par galējo cenu 0,36 Ls litrā benzīnu un 0,32 Ls litrā dīzeļdegvielu. Šis projekts jau brieda ilgi, bija paredzēts ka šīs kravas spēšu apmaksāt viens pats pārdodot nekustamo īpašumu, bet dēļ ekonomiskās krīzes Latvijā no sava īpašuma saņēmu 70 % no vēlamās summas, ar to gribēju pateikt, ka no Jums ir nepieciešams avanss – 50 % samaksa no Jūsu vēlamā daudzuma degvielas, tādā veidā rezervējot to tieši sev, veicot apmaksu ar pārskaitījumu, otru pusi maksāsiet nekavējoties pie degvielas saņemšanas.Piesardzības nolūkos es ar Jums netikšos un nesazināšos kamēr nebūsiet mans klients un rezervējis apmaksājot konkrēto, vēlamo degvielas daudzumu. Šī tomēr ir nopietna lieta, tāpēc nebūtu vēlama informācijas noplūde pie degvielas saņemšanas. Latvijā paredzamais ievešanas datums varētu būt ap 4. jūniju, bet par cik ir tik liela atsaucība, tas varētu tad notikt ātrāk, jo tiklīdz tiks rezervēta visa degviela, tā uzreiz izbraucu. Par piegādes vietām – es braukšu pa visu Latviju, tāpēc varu piegādāt tieši Jums vēlamā vietā, izņemot sliktus gruntceļus vai pārāk nomaļās vietās, es braukšu pēc GPS navigācijas, ja mēs sadarbosimies, tad precīzu laiku un datumu pateikšu dienu pirms iebraukšu Latvijā, kā arī no Jums būs nepieciešami kādi Jūsu dati, lai zinātu, ka tieši Jūs esat veicis apmaksu un arī tieši Jūs saņemsiet savu degvielu.Par tvertnēm, kurās izlaist degvielu Jums jāparūpējas pašam jau iepriekš, būtu vēlams kubos ( degvielas konteineros ) vai cisternās, sliktākā gadījumā 200 l mucās, vēlos lai viss notiek operatīvi un ātri, jo sūknis spiež 90 t stundā. Kad no Jums būšu saņēmis datus un arī par precīzu degvielas daudzumu, kuru vēlaties iegādāties un precīzu Jūsu adresi, tad nosūtīšu rekvizītus, kur jāveic daļa no apmaksas.

5 Comments

 • 27.05 - 14:51 | Permalink

  Leiputrija, bļa! :)

 • 01.07 - 15:52 | Permalink

  a kur jāsūta nauda? izklausās labi, vari iedot kontaktus?

 • !!!!!!
  16.10 - 18:19 | Permalink

  Kur jāzvana, vai kā tev tikt klāt?? Kam nauda un uz kurieni jāsūta?

 • janis garaus
  07.11 - 13:59 | Permalink

  kads ir mazakais tilpums ko var uzsutit? kur ir garants ka ar manis iemaksato naudu neaizmuksi? piegades pilseta ir dobele! interese gan benzins, gan dizelis!

 • 07.11 - 14:02 | Permalink

  Es ceru, ka jūs saprotat, šis ir ‘Fake’ un normāls uzmetiens, nedomājiet, ka šis piedāvājums ir reāls no manas puses :D.

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.