[Ex] da Bass feat. Rita Campbell – No More Lonely Nights

Jaunais singls no [Ex] da Bass feat. Rita Campbell – No More Lonely Nights Latvijā, Eiropā un ASV būs pieejams jau marta beigās, bet nedaudz varam ielūkoties tā saturā:

 1. Radio Edit
 2. [Ex] da Bass Is Out Of Space Remix
 3. Trebland Remix
 4. Cosmonaut Remix
 5. Candava Remix
 6. Adam Liria Remix
 7. DJ Whirl Remix
 8. Extended Mix

Iegādāties šo singlu var Doremi.lv

+ Video (Directed by Sergej Prishvin) made @ Pervert Media Entertainment Studio

[Ex] da Bass feat. Rita Campbell – No More Lonely Nights (Adam Liria Remix)


Oficiālā preses relīze.

Šonedēļ gan CD Maxi formātā, gan digitālā formātā portālā Doremi.lv ir nācis klajā latviešu dīdžeja, producenta, “Illegal DJ Team Riga” līdera un “European Hit Radio” šova “Party Service” veidotāja [Ex] da Bass singls “No More Lonely Nights”, kurš ierakstīts sadarbībā ar pazīstamo Lielbritānijas klubu mūzikas dziedātāju Rita Campbell.

Jaunais singls ir leģendārā bītla Pola Makartnija (Paul McCartney) 1984.gada hīta “No More Lonely Nights” kaverversija, kurai, jaunu skanējumu kopā ar [Ex] da Bass radījuši sevi jau pierādījušie Latvijas mūzikas producenti – Lotars Lodziņš (Boyza II) un Jānis Kalve. Interesanti, ka šīs dziesmas līdz šim vienīgā zināmā un oficiāli izdotā deju versija, bija paša Pola Makartnija un tā laika deju mūzikas guru Artūra Beikera (Arthur Beiker) veidotā “Special Dance Mix”, kas Anglijā un ASV 1984.gadā bija kā vinila skaņuplates B puses speciālais pielikums.

Kad latviešu producentiem radusies doma par šīs dziesmas deju versijas izveidošanu, kompānija “Mikrofona Ieraksti” vispirms veica saskaņošanu ar dziesmas autora Pola Makartnija dziesmu izdevniecību “MPL Communications”. Kad atļauja šādu versiju ierakstīt tika saņemta, sākās darbs pie dziedātājas meklēšanas. Izskatot vairāk kā desmit iespējamās kandidatūras, tika uzrunāta Rita Campbell, kura arī piekrita piedalīties projektā un savas vokālās partijas, kā arī video vajadzībām nepieciešamos kadrus fiksēja savā Londonas studijā. Ritas kontā ir veiksmīga sadarbība ar house mūzikas grandiem Freemasons, Stonebridge, Soul Seekerz u.c., bet viņas ierakstus izdod tādi ierakstu zīmoli, kā “Sony BMG”, “Ministry Of Sound”, “Hed Kandi” un “Universal Music”.
Kā fona vokāliste studijā un koncertos viņa strādājusi arī ar tādiem grandiem kā Westlife, Rodger Tylor (Queen), Dave Gilmore (Pink Floyd) un The Brand New Heavies.

Jaunajam singlam tapis arī video klips. To tāpat kā iepriekšējā [Ex] da Bass hīta “Riga Nights” video versiju, režisējis Sergejs Prišvins no “Pervert Media Entertainment Studio”.

Pirmā dziesmas atrādīšana, piedaloties pašai Ritai Campbell, notika šogad 23.februārī “Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvas” svinīgajā apbalvošanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā operā.

Jau tagad noslēgts līgums ar Amerikāņu kompāniju “Next Plateau Entertainment” par singla izdošanu un popularizēšanu ASV un Kanādā. Par dziesmas izdošanu Eiropas valstīs ieinteresējusies kompānija “Universal Music” un vairāki neatkarīgie deju mūzikas zīmoli. Informācija sekos.

CD singlā ieļautas sekojošas versijas un remiksi:

1. Radio Edit
2. [Ex] da Bass Is Out Of Space Remix
3. Trebland Remix
4. Cosmonaut Remix
5. Candava Remix
6. Adam Liria Remix
7. DJ Whirl Remix
8. Extended Mix
9. Video

Noderīgas saites:

http://exdabass.draugiem.lv
http://www.myspace.com/officialexdabass
http://www.youtube.com/officialexdabass
http://www.myspace.com/ritacampbell
http://www.illegal.lv

2 Comments

 • Gatis
  16.03 - 19:34 | Permalink

  Meitene satriecoši skaista,dziesma super! Lov it!

 • 23.03 - 11:42 | Permalink

  Labas ziņas!

  [Ex] da Bass feat. Rita Campbell – No More Lonely Nights singls mūzikas faniem Latvijā – jau no šodienas ir pieejams portālā doremi.lv!

  Saite – http://www.doremi.lv/index.php?genre=116&artist=802&album=1274&show_album=1

  Patīkamu klausīšanos!

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.