Nobalso par Latvijas labākajiem DJ

Līdz šīs nedēļas beigām, 7.novembrim, turpinās “LATVIJAS DJ TOP 2010” aptauja, kurā cīņa par labākā titulu notiek starp vairāk kā 700 pretendentiem no visas Latvijas. Balsojuma uzvarētāji tiks paziņoti īpašajā pasākumā 13.novembrī kluba “KEFĪRS” jaunajā zālē.

Dj Top 2010

Jau ceturto gadu pēc kārtas rudenī norisinās mēnesi garš balsojums par Latvijas labākajiem diskžokejiem. Balsojuma laikā, Latvijā dzīvojošie elektroniskās mūzikas cienītāji var atdot balsi par savu mīļāko Latvijas diskžokeju, balsojot mājas lapā www.djtop.lv vai izmantojot mobilo tālruni. Portāls www.djtop.lv ir Latvijas dīdžeju sociālais tīkls, kurā var izveidot savu profilu, ievietot jaunākos skaņdarbus, vadīt savu blogu un sekot līdzi jaunumiem klubu kultūras dzīvē. Pirmo četru nedēļu laikā aktuālais balsojumu sadalījums bija pieejams visiem sekotājiem mājas lapā, bet intrigas saglabāšanai pēdējās nedēļā balsojums tiek aizklāts. Tas nozīmē, ka uzvarētājus uzzināsim tikai noslēguma ceremonijā 13.novembrī!

Papildu galvenajai nominācijai – “2010.gada Latvijas labākais dīdžejs”, šogad ir izvirzīta speciālā balva “Gada atklājums” un “Labākā dīdžejmeitene”. Balvas nodrošina dīdžeju tehnikas veikals “Discomania”, “Tuborg GreenPass”, “Primo Hote” un “Oriflame”.

“Kā jau bijām plānojuši, pateicoties mūsu atbalstītājiem “Tuborg”, dīdžeju tehnikas veikalam “Discomania” un informatīvajiem atbalstītājiem “European Hit Radio” un draugiem.lv, esam uzrunājuši plašāku auditoriju kā jebkad. Tas nodrošināja augstu balsojumu skaitu, kas pēdējās nedēļas laikā noteikti vēl strauji pieaugs pateicoties visiem balsotājiem un pašiem dīdžejiem par viņu uzticību portālam un lieliskajiem setiem noklausīšanās sesijās”, tā organizatori.

Apbalvošanas ceremonijas dienā – 13.novembrī, klubs “KEFĪRS” vaļā vērsies jau 22:00, bet TOP 50 līdz TOP 10 uz kluba ekrāniem tiks rādīti jau tieši pusnaktī. Pasākuma kulminācija – “LATVIJAS DJ TOP 2010” desmit labāko apbalvošana sāksies pulksten 01:00 un to vadīs Latvijas pirmā “Playboy” žurnāla vāka meitene – Anna Rozīte.

Jau pagājušā gada balsojums piesaistīja plašu publikas uzmanību un tajā piedalījās vairāk kā 20 000 balsotāju. Organizatori ir pārliecināti, ka arī šogad balsotāju skaits augs. Noslēguma pasākumu pirms gada apmeklēja vairāk nekā 1700 cilvēku, kurā par Latvijas gada dīdžeju tika pasludināts Andre Crash, godpilno otro vietu ieguva [Ex] da Bass, bet labāko trijnieku noslēdza Kaspar Kondrat.

www.djtop.lv
www.twitter.com/djtop
www.facebook.com/djtoplv
www.draugiem.lv/djtop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.